Sürdürülebilir yüksek kalitede yapılar inşa ediyoruz.

EMAY İNŞAAT & BRÜT PROJE HİKÂYESİ

2003 yılından beri aktif bir şekilde faaliyet gösteren firmalarımızı tek bir çatı altında bir araya getirme arzumuzu, yeni vizyonumuzla birleştirerek 2017 yılında farklı ve sıra dışı bir hikâye yazmaya başladık. Tasarım gücümüz ve geleceğe dair öngörümüzle birbirinden özgün projelere imza attık. Bu bir aradalık, büyük ve daha etkileyici işler yapma hedefini de beraberinde getirdi. En büyük hedeflerimizden biri olarak 2016 yılından bu yana toplamda 41.900 metrekare ruhsatlı alanı başarıyla tamamladık. Faaliyet alanlarımız arasında endüstriyel yapılar, site konseptli konut projeleri ve kentsel dönüşüm projelerine yer verdik.

50+
Çalışan
80+
Tamamlanan Proje
7000+
Memnun Müşteri

2021 yılında Emay Beton A.Ş. adlı yeni bir firmamızı kurmakla yepyeni bir serüvene dâhil olduk ve günden güne gücümüzü başka alanlara da taşımaya başardık. Bu firmayla birlikte kendi özgün pompa ve mikserlerimizle donatılmış inşaatlarımızın beton dağıtım hizmetini başlattık. Emay Beton, her ay yaklaşık olarak 5.000 metreküp beton dökümü gerçekleştirmektedir. Ayrıca Brüt Proje Mimarlık ofisimizle de mimari yeteneklerimizi, geleceğin projelerine aktarmayı başardık. Tüm inşaat projelerimizin konsept ve ruhsat projelerini bizzat çiziyor ve takip ediyoruz. Kendi projelerimizin yanı sıra sektörden gelen tasarım ve uygulama işlerini de Brüt Proje olarak başarıyla sürdürüyoruz. Sude İnşaat, Öztürk İnşaat ve Altınordu İnşaat firmalarımız, aile büyüklerimizin kurduğu ve 2003 yılından beri sektörde faaliyet gösteren kuruluşlardır. Geçmişten geleceğe uzanan bu deneyimle marka kimliğimizi farklı sektörlere de başarıyla yansıtıyoruz. Firmalarımız, 6306 sayılı kentsel dönüşüm yasası kapsamında ve kat karşılığı esaslarıyla 1.000'den fazla daireyi müşterilerimize teslim etmiştir. Bizler, bu yolculukta birlikte büyüdük, yeni ufuklara birlikte yelken açtık ve her geçen gün daha büyük başarılara yenilerini eklemeye devam ediyoruz.

İlk adımlarımızdan bu yana geçen yıllar, birlikte inşa ettiğimiz bu güçlü aileyi daha da büyüttü. Daha büyük hayallere ulaşma hayalimizde bizimle birlikte bu yolu yürüyen herkese teşekkür ediyoruz. Gelecekte de daha fazla başarıya ve daha büyük projelere imza atmak için çalışmaya devam edeceğiz.